ua ru

Інформація для клієнтів

Оплата

1. Готівкою кур'єру при отриманні товару.

2. Переказ коштів на р/р ФОПА - всі необхідні дані надамо по смс.

 

Доставка 

Кур'єрська доставка по Києву, відправка НП: понеділок, середа та п’ятниця.  З 12:00 до 19:00. За годину до приїзду кур'єр обов'язково Вам передзвонить. Замовлення сумою 1 500 грн. і більше доставляємо безкоштовно. Вартість доставки замовлень до 1 500 грн. - 100 грн.
Мінімальне замовлення для доставки кур'єром 600 грн.

Продукти відправляються Новою поштою під відповідальність покупця при 100 % авансі. Мінімальна сума замовлення для відправки 600 грн.
Всі замовлення  доставляються у відділення та поштомати Нової Пошти за рахунок отримувача по тарифам оператора.
 

Є можливість самовивозу з офісу за адресою: вул. Верховинна 36-А, м.Київ. Графік роботи: ПН-ПТ з 09:00 до 17:00. Без перерви!                                                                                                   СБ-НД вихідний.

 

Гарантія якості

Коли Ви приймаєте рішення купити червону ікру в інтернет-магазині, питання безпеки продукту і його відповідність заявленим характеристиками стоїть особливо гостро.

1. Ікура - офіційний інтернет-магазин заводу РКП. Виробництво засноване в 1997 році і знаходиться в Київській області, Васильківському районі, с.Пінчуки. Щотижня ми доставляємо свіжу продукцію нашим покупцям і поповнюємо власні залишки свіжою ікрою на складі. На нашому сайті Ви можете ознайомитися з документами, що підтверджують якість та відповідність вимогам законам України.

2. Етикетка

Тільки купуючи червону ікру з етикеткою Ви отримуєте продукт з чітким позначенням складу, виробника і дати фасування. Це зобов'язання виробника "передати" Вам товар з заявленими характеристиками, і в разі невідповідності - зробити повернення.

3. Холодна логістика

Контроль температурного режиму на всіх етапах - важлива умова для забезпечення належної якості продукції. Всі замовлення доставляємо з дотриманням температури в допустимих межах.

Відмова від замовлення

Ви можете відмовитися від замовлення під час передачі товару кур'єром в наступних випадках:

1. неналежний товарний вигляд: якщо пошкоджена упаковка або зовнішній вигляд не відповідає заявленому.

2. Не відповідність з номенклатурою: якщо доставлений не той товар / не все замовлення.

Будь ласка, перевіряйте склад замовлення і зовнішній вигляд товарів в присутності нашого кур'єра. Після того як він пішов, претензії за зовнішнім виглядом і його кількістю ми прийняти не зможемо.

Повернення товару

Ви можете повернути червону ікру неналежної якості при дотриманні температурного режиму зберігання і наявності 95% вмісту банки.

Протягом гарантійного терміну червона ікра зберігається при температурі -4 ....- 6 С. Звертаємо Вашу увагу, що побутові холодильники тримають температуру від 0 до +6 С. Тому, ми рекомендуємо їсти червону ікру протягом перших 5 днів після доставки. По закінченню цього терміну ми не зможемо прийняти претензії щодо якості ікри.

Договір публічної оферти

Текст договору